Werknemers slaan lunch vaak over
16-02-2012
Drie op de tien werknemers neemt vaak geen lunchpauze of werkt door tijdens de lunch. Dat blijkt uit een wereldwijde poll onder 10.646 bezoekers van de website Monsterboard.nl. Ook Nederlandse werknemers slaan de lunchpauze vaak over. 29 procent werkt tijdens de lunch door.
Nederlandse lunchtijden
Nederlandse werknemers nemen bovendien het minst vaak (6 procent) een lunchpauze van een uur. De meeste Nederlandse werknemers (46 procent) nemen 30 tot 45 minuten lunchpauze, 19 procent houdt het op een kwartier.
Internationale lunchtijden
Van de deelnemers aan het internationale onderzoek die wel lunchpauze nemen, neemt 18 procent maar 15 minuten lunchpauze, één derde (34 procent) neemt een pauze van 30 tot 45 minuten en 18 procent neemt een uur lunchpauze.
Myrtille Vromans
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Minder winst voor Spadel
- Aantal overvallen daalt, horeca vaker doelwit
- Wijnboer Gort met Baarsma Wine Group
- Uw lunchroomteam in uw vakblad
- Succes voor to go concept
- Gemeente slaat alarm om versieringen
- Minder honger door ontbijt met ei
- Sandwich bestaat 250 jaar
- Bizarre lunchgerecht van de week - ronde 55
- Passie voor koffiebonen en theeblaadjes







Ga naar