Jij wilt toch ook 15 procent meer rendement!

07-03-2012

In 15 minuten weten hoe je meer dan 15 procent rendements-verhoging behaalt? Wie wil dat nou niet? Kom naar de lezing van Mark Tamsma op de de Nationale Lunchroomdag in Gilze op 19 maart en stuw uw omzet.

Wat levert het u op?
U leert in 15 minuten alles over rendementsverhoging, online marketing en -zichtbaarheid, ‘upselling’, tips om uw website beter zichtbaar te maken op Google en andere zoekmachines. Ook de, vaak vergeten, investeringsaftrek komt aan bod; wanneer u goed oplet, verlaat u de Nationale Lunchroomdag dus met heel veel ‘tools’ om uw winst toe te laten nemen.

Over Mark Tamsma
Mark Tamsma startte na zijn opleiding aan de hotelschool bij een gerenommeerd internationaal accountants- en advieskantoor. Binnen deze organisatie werd hij uiteindelijk landelijk verantwoordelijk voor de dienstverlening richting de Hospitality & Leisure sector.

In 2008 besloot hij zijn dienstverband bij deze organisatie te beëindigen om een eigen accountantskantoor en adviesbureau op te richten dat zich uitsluitend richt op de horeca: horeca-accountancy.nl en www.horeca-advies.nl

Lunchroom,

Stuur door...

Share |

© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.

Nieuws

Meer weten?