ROC geeft demonstraties op Bakkerij Dagen

30-01-2012

Acht teams, verbonden aan ROC’s in Nederland, gaan tijdens de Bakkerij Dagen in de Amsterdam RAI demonstraties geven. Met deze wedstrijd krijgen leerlingen de kans zich te profileren als de Lees verder.

Nederland loopt warm voor EK Boulangerie

17-01-2012

Het aftellen is begonnen. Op 4 en 5 maart vormt de vakbeurs Bakkerij Dagen in Amsterdam RAI het podium voor het Europees Kampioenschap Boulangerie voor acht landenteams. De wedstrijd wordt voor het eerst in Nederland gehouden. Terwijl het Nederlands Boulangerie Team hard traint voor een podiumplaats, zijn Lees verder.

Aandacht voor ijs tijdens Bakkerij Dagen

03-01-2012

Ook ijsbereiders en –verkopers zijn op de aankomende Bakkerij Dagen aan het goede adres. Tijdens hét tweejaarlijkse platform voor de bakkerijbranche passeren namelijk niet alleen alle facetten van het bakkersvak de revue; Lees verder.

Bakker met Ster verkiezing

19-12-2011

Tijdens de Bakkerij Dagen 2012 in Amsterdam RAI wordt de genomineerdenbijeenkomst voor de ‘Bakker met Ster verkiezing’ gehouden. Voor de vierde keer worden sterren uitgegeven aan bakkerijen, banketbakkerijen en patisserieën die zich Lees verder.